AKTUALNOŚCI

ŚWIĘTA I KLOCKI PLUS-PLUS

Świąteczna zabawa z klockami Plus-Plus. Możesz z nich zbudować wszystko. Znajdziesz u nas inspiracje na świąteczną zabawę. Buduj z nami: renifera, bałwanka, choinkę i Św. Mikołaja. Niech to będą najlepsze święta!

NOWOŚCI JESIEŃ 2018

HIT! już od dziś ukochane klocki Plus-Plus dostępne są w cudownych walizkach. Poręczna i pakowna walizka wykonana jest z bardzo trwałych materiałów (do wyboru, karton lub metal). W zestawie znajduje się podkładka oraz książeczka. Jeszcze więcej pomysłów na kreatywną zabawę. Super pomysł na zabawę w podróży oraz praktyczna walizka do przechowywania ulubionych klocków Plus-Plus!

KLOCKI PLUS-PLUS W TUBIE

WOW! Ekstra pomysł! Wspaniały start, aby rozpocząć budowanie z klocków Plus-Plus. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poznaj świat dinozaurów, dzikich zwierząt z Afryki lub ciekawe ludziki w kolorach podstawowych, neonowych czy pastelowych. Najlepsze zestawy na start z Plus-Plus już w sprzedaży.

DINOZAURY z KLOCKÓW MIDI

Nareszcie!. Producent klocków Plus-Plus pomyślał o najmłodszych wielbicielach Plus-Plus’ów.  Maluchy mogą budować uwielbiane i ukochane DINUSIE w swoim rozmiarze klocków. Najlepsza zabawa dla najmniejszych rączek.

NOWOŚCI WIOSNA 2018

Odkryj wspaniałe nowe zestawy dla dziewczynek i chłopców. Buduj zamek, karetę, konia i wszystko co tylko wymyślisz z zaczarowanego świata księżniczek. Chłopców zachwyci zestaw maszyn budowlanych oraz patrolu policji. Nowości juz dostępne www.mokopico.pl.

Close Menu